به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از فارس، یکی از موضوع هایی که این شب ها تو سریال رمضانی شبکه دو سیما بوسیله شدت به چشم می خورد استفاده از بازیگرانی است که برای اولین یا دومین بار در قاب تصویر تلویزیون دیده می شوند. سعید کریمی» تو سریال نوزاد مهندس۳» نیز که قبل از بازی داخل این سریال، کمک کارگردان همین کار و بسیاری از کارهای دیگر سینمایی و تلویزیونی بوده است، بازیگر کاراکتر مسعود تابش» است. همان نقشی که این شب ها با چالش های بسیاری مواجه است و مخاطبان شناخت دارند تا بعد از سرنوشت جواد جوادی از سرنوشت مسعود باخبر شوند.

سعید کریمی درباره همزمانی کمک کارگردانی سریال بچه مهندس و بازی در نقش مسعود تابش گفت: من از سال ۱۳۷۸ با قبولی در لفافه تماشاخانه دانشگاه پذیرفته شدم وارد گروه های حرفه ای تماشاخانه شدم و بازیگری دغدغه اصلی ام بود.

هنرمند نقش مسعود تابیدن درباره کارنامه کاری و  ارتباط خانوادگی اش با مرحوم یدالله صمدی اقرار کرد: سپس از ورزش درون چند فیلم کوتاه به عنوان بازیگر و دستیار کارگردان بوسیله عارض صنف ای و رسمی از سال ۱۳۷۹ با شاگردی استادم آقای یدالله صمدی وارد سینما شدم. تمام عمر صنف ای ام را مدیون استاد یدالله صمدی و همسرم بنفشه صمدی که مخاطبان بیشتر با اسباب بازی گردانی کلکسیون تاج قرمزی او را به خاطر دارند می دانم.

او درباره چگونگی انتخابش بخاطر بازی داخل صغیر مهندس۳» گفت: من به نشانی برنامه ریز و کمک مطلع کارگردان به سریال بچه مهندس۳ طلبیدن شدم. قرار وجود نقش جواد را در ۱۸ سالگی مانی رحمانی ورزش درنگ و ستاره شباب جواد را از بین بازیگران حرفه ای و خواه جاهل صنف ای با آزمودن داوطلبان تفویض کنیم.

هر کود که از بازیگران تست بازیگری موافق دوربین می گرفتیم من نقش مسعود را می خواندم و آقای غفاری به متلک خواه قطعی می گفتند نقش مسعود را خوب می خوانی و برقرار ارتکاب می کنی تا اینکه مهرزاد پیازچه بعد از چند مرحله گزینش به نشانی هنرمند نقش مسعود برگزینی شد. قرار بود بازیگران نقش های مسعود و قاسم در هر دو مقطع یکی باشند، ولی بعد از پایان تصویربرداری سکانس های مقطع ۱۸ سالگی و با اکید شدن آستان روزبه حصاری بخاطر بازی در نقش شباب جواد جوادی و علی رغم ادا چندین جنین تست گریم بخاطر مهرزاد پیازچه که نقش ۱۸ سالگی مسعود را بازی می کرد، کارگردان غرض گرفت ستاره نقش مسعود هم معاوضه شود. درون نهایت با تصمیم آقای غفاری و ثبوت آقای سعدی تست گریم نقش جوانی مسعود بخاطر غلام انجام شد و با حفظ کردن سمت شدم مسعود الو.

او درباره اتفاق جاهل منتظره خواستگاری دختر از فرزند تو بچه مهندس» و واکنش های فراوانی را که به قفا داشت، توضیح عدل: من مقابل این اتفاق هستم، اما به شرطی که همه جوانب بررسی شود. در حالت عادی و شکل سنتی وقتی پسری از دختری خواستگاری می یواش ناچیز پیش می آید که تو صورت گرفتن جواب سلبی سرخورده شود. اما به نظرم این در مورد دخترها کمتر چاکری می بطی ء. دخترها به نسبت پسرها آسیب پذیرتر هستند و امکان پذیر است با شنیدن جواب سلبی از لحاظ روحی دچار مشکلات فراوانی شوند. کافی است درون این تک اندکی منطق را چاشنی احساسمان کنیم و از تعلق طرف طبق به خودمان مطمئن باشیم. در این رخساره فرقی نمی کند چه کسی مطلع ابراز عشق می یواش و نفس عمل فرخنده است.

سریال بچه مهندس۳» به کارگردانی علی غفاری، نویسندگی حسن وارسته و تمهید کنندگی سعادتمند سعدی هر شب در ماه خجسته رمضان از شبکه دو بادخور کردن پخش می شود.

بخشی از این سریال که جنجالی شده است را از اینجاببینید.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها